• Pakume võimalust puhata eemal linnakärast ja olla looduse keskel ning tunda end nagu kodus.
    Paganamaa puhkemaja

    Pakume võimalust puhata eemal linnakärast ja olla looduse keskel ning tunda end nagu kodus.

Nädal Paganamaal

Pakett nädalaks ehk esmaspäevast-reedeni, 500 eurot

Saabumisel anname Teile maja võtme ning teeme tutvustava tuuri. Põhimõtteliselt saabute nagu oma maakodusse. Seate end sisse (söögid külmikusse, õlled keldrisse, saun kütte) ja tunnete kuidas hing puhkab.

Majas on eesruum, elutuba, köök, WC ja duss, söögituba ning magamistuba, II korrusel üks tuba ning avatud ruum – kokku ca 130 m2 pinda. Muidugi ei saa välja jätta mõnusat terrassi, kus ka vihmaga võimalik grillida ja männimetsa hõngu hingata.

Sauna mõnusid saab nautida 8¤ 40 m tiigi kaldal asuvates saunades ( toru ja tünnisaun). Saunad asuvad tiigist 4 meetri kaugusel ning purdelt vette hüppamine on väga karastav. Tiik on sügav, kuid purde ääres on vee sügavus ca 0,8 meetrit ning purre on varustatud redeliga – seega on ka lastel tegemist kui palju. Purde äärne tiigi põhi on liivane.

Torusaun on sama nagu soome saun – tuli all ja leili tuleb !

Tünnisaun on mõnus koht, kus vesi kuum isegi kui väljas vilu – oh neid õhtuid- öid, mis seal sõprade seltsis maailma asju arutades veedetud.

Lastele on ka lisaks sauna soojusele ja tiiki hüpetele batuut, kus värskes õhus kareldes endale hea uni välja hüpata.

Väga mõnus on pikutada ka õunapuude varjus asuvas võrkkiiges.

Miks mitte puhkusse mahutada päev või kaks sõpradega, pidada sünnipäeva või lihtsalt nautida seltskonda – kutsuge nad külla saun, tiik ja maja ju olemas !

Kõike seda nädal aega nautides võib heast elust tüdineda, kuid ka selleks on meil rohtu – tutvuge lähiümbruse vaatamisväärsustega – Paganamaa, Luhasoo matkarada, filmi Tõde ja õigus külastuskeskus, Ööbikuorg, Mõniste Loomapark, Munamäe torn. Miks mitte ka teha tripp Lätti, mis asub linnulennult 1 km kaugusel, kuid lähim asula APE on autoga sõites ca 16 km kaugusel. Lätis on väga ägedad ja teistmoodi õlled ning imelised lehmakommid !

Paganamaal soovitame ujuda mõnusas Liivajärves, matkata mööda matkaradu või sõita maastikuratastega. Kena päev maaliliste järvede ääres piknikukorviga – miks mitte ?

Luhasoo matkarajad – soomaastik, kus saab tõsise elamuse – mööda laudrada minnes ei ole vaja soos sumbata vaid jalutad soos, tutvud sealse looduse ja taimedega ning võimalik ka soojärves ujuda. Soosaarel väike majake ning grillkoht – tegevust terveks päevaks.

Nädala möödub märkamatult, kuid kodu naastes tunnete, et oli MÕNUS hing on puhanud ja energiat külluses.

Kui tunnete, et väsimus pureb on õige aeg tulla Paganamaale.

Paganamaa puhkemaja – Teie isiklik ja privaatne maakodu, mille hooldamise pärast ei pea muretsema!