• Pakume võimalust puhata eemal linnakärast ja olla looduse keskel ning tunda end nagu kodus.
    Paganamaa puhkemaja

    Pakume võimalust puhata eemal linnakärast ja olla looduse keskel ning tunda end nagu kodus.

Oleng Paganamaa puhkemajas

PAKETT PIDU 1 ööpäev 300 eurot

Pakett sobib eelkõige seltskondadele, kes soovivad eemale linna kärast ja hubast kohta, kus privaatselt oma seltskonnaga pidada maha üks mõnus oleng.

Saabumisel anname Teile maja võtme ning teeme tutvustava tuuri. Põhimõtteliselt saabute nagu oma maakodusse. Seate end sisse ( söögid külmikusse, õlled keldrisse, saun kütte) ja edasi läheb kõik nagu peab.

Vajadusel aitame cateringi leida ja kütame ka saunad soojaks!

Majas on eesruum, elutuba, köök, WC ja duss, söögituba ning magamistuba, II korrusel tuba ning avatud ruum – kokku ca 130 m2 pinda. Kokku on meil 12 magamiskohta ja lisaks võimalus ka avatud ruumi paigutada lisamadratsid. Maksimaalselt on majas ööbinud 25 inimest.

Sauna mõnusid saab nautida 8¤ 40 m tiigi kaldal asuvates saunades (toru ja tünnisaun). Saunad asuvad tiigist 4 meetri kaugusel ning purdelt vette hüppamine on väga karastav ja virgutav. Tiik on sügav, kuid purde ääres on vee sügavus ca 0,8 meetrit ning purre on varustatud redeliga – seega on ka lastel tegemist kui palju. Purde äärne tiigi põhi on liivane.

Torusaun on sama nagu soome saun – tuli all ja leili tuleb !

Tünnisaun on mõnus koht, kus vesi kuum isegi kui väljas vilu – oh neid õhtuid- öid, mis seal sõprade seltsis maailma asju arutades veedetud.

Lastele on ka lisaks sauna soojusele ja tiiki hüpetele batuut, kus värskes õhus kareldes endale hea uni välja hüpata.

Väga mõnus on pikutada ka õunapuude varjus asuvas võrkkiiges.

Ööpäev möödub märkamatult ja hiljem on mida meenutada!