• Pakume võimalust puhata eemal linnakärast ja olla looduse keskel ning tunda end nagu kodus.
    Paganamaa puhkemaja

    Pakume võimalust puhata eemal linnakärast ja olla looduse keskel ning tunda end nagu kodus.

Paariks päevaks Paganamaale

Pakett 2 ÖÖPÄEVA argipäevadel 350 eurot

Pakett sobib eelkõige kaugemalt tulijatele, kes tahaksid aja maha võtta, et kohapealset loodust nautida ja üksteisega aega veeta, lobiseda.

Samas miks mitte paariks päevaks perega linna kärast eemal tulla nagu oma enda maakodusse.

Saabumisel anname Teile maja võtme ning teeme tutvustava tuuri. Põhimõtteliselt saabute nagu oma maakodusse. Seate end sisse (söögid külmikusse, õlled keldrisse, saun kütte) ja juba tunnete, kuidas hing puhkab.

Majas on eesruum, elutuba, köök, WC ja duss ning 2 magamistuba, lisaks II korrus, kus üks tuba ja avatud ruum – kokku ca 130 m2 pinda ja 12 magamiskohta. Lisaks saab II korruse avatud ruumi madratsid sättida, kui seltskond suurem ning tubadesse ei mahu.

Loomulikult on grillmaja, kus mõnus grillida ja värskes õhus ka einestada.

Muidugi ei saa välja jätta mõnusat terrassi, kus ka vihmaga võimalik lummavat loodust nautida ja männimetsa hõngu hingata.

Sauna mõnusid saab nautida 8¤ 40 m tiigi kaldal asuvates saunades (toru ja tünnisaun). Saunad asuvad tiigist 4 meetri kaugusel ning purdelt vette hüppamine on väga karastav ja virgutav. Talvel on hitiks kujunenud jääauk, kus end karastada. Tiik on sügav, kuid purde ääres on vee sügavus ca 0,8 meetrit ning purre on varustatud redeliga – seega on ka lastel tegemist kui palju. Purde äärne tiigi põhi on liivane.

Torusaun on sama nagu soome saun – tuli all ja leili tuleb !

Tünnisaun on mõnus koht, kus vesi kuum isegi kui väljas vilu – oh neid õhtuid- öid, mis seal sõprade seltsis maailma asju arutades veedetud.

Lastele on ka lisaks sauna soojusele ja tiiki hüpetele kiik ja batuut,  et tegevust oleks ning hea uni tuleks.

Väga mõnus on pikutada või raamatud lugeda ka õunapuude varjus asuvas võrkkiiges.

Kaks ööpäeva mööduvad tegusalt ja märkamatult ning hea emotsiooniga koju sõites tunnete, et oli ikka mõnus keskkonnavahetus !

Kui tunnete, et väsimus pureb on õige aeg tulla Paganamaale.

Paganamaa puhkemaja – Teie isiklik ja privaatne maakodu, mille hooldamise pärast ei pea muretsema!