• Pakume võimalust puhata eemal linnakärast ja olla looduse keskel ning tunda end nagu kodus.
    Paganamaa puhkemaja

    Pakume võimalust puhata eemal linnakärast ja olla looduse keskel ning tunda end nagu kodus.

Pakett nädalaks

PAKETT nädalaks (esmaspäevast -reedeni 400 eurot)

Pakett sobib eelkõige seltskonnale, kes kaugemalt kohale sõidavad ja kes tahaksid aja maha võtta, et kohapealset loodust nautida või pidada maha üks mõnus pidu.

Samas miks mitte üks nädalavahetus perega koos puhata nagu oma enda maakodus.

Saabumisel anname Teile maja võtme ning teeme tutvustava tuuri. Põhimõtteliselt saabute nagu oma maakodusse. Seate end sisse ( söögid külmikusse, õlled keldrisse, voodid valmis, tünn kütte) ja edasi läheb kõik nagu peab.

Majas on avar köök-elutuba, WC ja duss ning 3 magamistuba – kokku ca 120 m2 pinda ja 12 magamiskohta. Suviti ka suvetoad aidas, kus saab madratsitel magamiskohad sättida.

Loomulikult on koht kus grillida ja värskes õhus einestada.

Veemõnusid saab nautida Veskijärves, liivaranda küll ole aga silla redelilt saab kenastivette ja veest välja.

Tünnisaun on mõnus koht, kus vesi kuum isegi kui väljas vilu – oh neid õhtuid- öid, mis seal sõprade seltsis maailma asju arutades veedetud.

Lastele on ka lisaks sauna soojusele ja järvele ka väike bassein, kiik ja batuut…  et ikka tegevust oleks ning hea uni tuleks-)

Väga mõnus on pikutada või raamatud lugeda ka põlispuude varjus asuvas võrkkiiges.

Miks mitte suvisesse puhkusse mahutada päev või kaks sõpradega, pidada sünnipäeva või lihtsalt nautida seltskonda – kutsuge nad külla järv, tünn ja maja ju olemas !

Kõike seda nädal aega nautides võib heast elust tüdineda, kuid ka selleks on meil rohtu – tutvuge ümbruses olevate vaatamisväärsustega – Paganamaa, Luhasoo matkarada, filmi Tõde ja õigus külastuskeskus, Ööbikuorg, Mõniste Loomapark, Munamäe torn. Miks mitte ka teha tripp Lätti, mis asub linnulennult 1 km kaugusel, kuid lähim asula APE on autoga sõites ca 16 km kaugusel. Lätis on väga ägedad ja teistmoodi õlled ning imelised lehmakommid !

Paganamaal soovitame ujuda mõnusas Liivajärves, matkata mööda matkaradu või sõita maastikuratastega. Kena päev maaliliste järvede ääres piknikukorviga – miks mitte ?

Luhasoo matkarajad – soomaastik, kus saab tõsise elamuse – mööda laudrada minnes ei ole vaja soos sumbata vaid jalutad soos, tutvud sealse looduse ja taimedega ning võimalik ka soojärves ujuda. Soosaarel väike majake ning grillkoht – tegevust terveks päevaks.

Nädala möödub märkamatult, kuid kodu naastes tunnete, et oli MÕNUS hing on puhanud ja energiat külluses. Kui tunnete, et väsimus taas pureb on õige aeg taas tulla perega Paganamaale.

Paganamaa puhkemaja – Teie isiklik ja privaatne maakodu, mille hooldamise pärast ei pea muretsema!